Yazar Arşivleri: perdemagazan

Perde Nasıl Temizlenir?

Stor perde ve zebra perde kullananların en çok merakettikleri, hatta alırken ilk önce sordukları soru budur. Stor perde ve zebraperde nasıl temizlenir?

Perde Ölçüsü Nasıl Alınır ?

Evinize yeni alacağınız perde siparişini vermeden önce pencerelerin ölçüsünü almanız gerekmektedir. Perde ölçüsü alınırken dikkat edilmesi gereken ayrıntılar vardır. Her modele göre alınması gereken ölçüler de farklıdır.

Perde Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz.

Perde alırken dikkat edilmesi gerekenler ve perde ile ilgili diğer bilgileri burada bulabileceksiniz. Detay gibi görünen fakat bir evin en önemli unsurlarından olan perde ve tüller evde geçirilen zamanın rahatlığında büyük önem taşır.

Perde Modelleri

Perde modelleri büyük ve çarpıcı bir değişikliğe ihtiyaç olduğunda yaşam alanlarını kolayca değiştirebilir. Bu yüzden perde seçimi evinizde hızlıca değişiklik yapmak istediğinizde veya yeni bir eve taşındığınızda ilk akla gelen şeylerden biridir. Mahremiyet sağlamak, odaya giren ışık miktarını sınırlamak gibi önemli işlevleri de olan perde çeşitleri aslında dekorasyonun en etkili ögelerinden biri olarak öne çıkmaktadır.

%5 İndirim
%20 İndirim
%10 İndirim
%5 İndirim
%15 İndirim
%10 İndirim
%30 İndirim
%50 İndirim
Ödül Kazanmak için Şansını Dene!

E-posta adresinizi ve Ad Soyad kutucuklarını doldurup ve çarkı çevirin. Bu harika indirimleri kazanma şansını kaçırmayın!

Çarkı Çevir Kurallarımız:

  • Her kullanıcı çarkı günde bir kere çevirebilir.
  • Hile tespit edilenlere ödül verilmeyecektir.